Artykuły do włosów
 
kosmyki2.jpg
O Nas

Kosmyki Studio powstało z pasji i miłości do kreowania. Ewa Wiśniewska założycielka, od ponad 15 lat zajmuje się stylizacją włosów, wizażem i sprawianiem, by poprzez zadbane włosy, wydobyć piękno ukryte w jej klientkach.

Fryzjerstwo to nie tylko cięcie i koloryzacja, to spojrzenie na klientkę oczami akceptacji i podbudowanie jej wewnętrznej odwagi do zmian. Staramy się aby w naszym salonie stworzyć przestrzeń, w której każdy czuje się swobodnie, gdzie czas staje w miejscu, nie ma pośpiechu i przy kubku świeżo parzonej aromatycznej kawy, można na chwilę wyłączyć się z szaleństwa dnia codziennego i zadbać o siebie. 

Poznaj nas

ewa1.jpg
Ewa Wiśniewska

Artysta Plastyk Wystawiennik i Plastyk Technik Scenograficznych o specjalności perukarstwo; prywatnie śpiewa, maluje i uwielbia naturę. Stylizacją włosów zajmuje się od ponad 15 lat.  Jej wyjątkowy dar w postaci ogromnego wyczucia estetyki połączony z niesamowitą wręcz precyzją i starannością, sprawia, że niezmiennie od lat wydobywa naturalne piękno ze swoich klientek. 

" Stylizacja włosów jest jak malowanie obrazu, liczy się każdy szczegół, każde muśnięcie nożyczek, gra światła, ale najważniejszy jest błysk w oku klientki, to on sprawia, że te zabiegi nabierają niepowtarzalnego charakteru" 

Ewa Wiśniewska

120893791_789519208502035_28135875756245
Monika Tukiendorf

 Stylizacją włosów zajmuje się od ponad 4 lat.  Fryzjerstwo to jej największa pasja. Specjalizuje się w koloryzacjach w których dominuje naturalność a w strzyżeniach nuta romantyzmu. Indywidualne podejście do klienta , zaangażowanie oraz dbałość o szczegóły, cechują jej codzienną pracę w salonie. Pod swoje nożyczki zaprasza również Panów. 

" Najistotniejsza dla mnie jest dbałość o szczegóły, to daje moim klientom poczucie bezpieczeństwa. Nic mnie tak nie uszczęśliwia jak szeroki uśmiech klienta odbijający się w lustrze jeszcze w trakcie strzyżenia. 

Monika Tukiendorf  

Zajrzyj do Kosmyków

 
 
IMG_20210111_132025.jpg

Cennik

Dbamy o Twoje włosy z

LA BIOSTHETIQUE

"Markę La Biosthetique stworzył ponad 60 lat temu francuski biochemik Marcel Contier. Obecnie firma znajduje się w rękach rodziny Weiser, która prowadzi ją w oparciu o niezmienne standardy. Naukowcy w profesjonalnych laboratoriach opracowują receptury produktów współpracując z międzynarodowymi ekspertami od włosów oraz stylistami. 

Profesjonalne produkty La Biosthetique są wyłącznie dostępne w naszych salonach partnerskich: w salonach fryzjerskich, które żyją naszymi wartościami i oferują najwyższą jakość premium. Oni są najważniejszymi ambasadorami naszej Culture of Total Beauty. To nasza filozofia."

 
 

Kontakt

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - ​Sobota: 

* w związku z panującą aktualnie sytuacją wszelkie wizyty w Kosmyki Studio prosimy umawiać telefonicznie. 

ADRES

Ul. Przy Agorze 13 lok 8

01-960 Warszawa

Tel: 604 460 569

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon